?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

index
                                            До                           Після

url

                                                         Лана Вачовскі (2012)


Ніяк не можу змиритись з думкою, що один з творців "Матриці" змінив стать. Офіційно старший з братів, Ларрі Вачовскі, оголосив про те, що став жінкою літом 2012. Проте перші чутки про це появилися ще в 2003, коли брати випустили свій шедевр - "Матрицю".

Від недавна більше не має братів Вачовскі, а є молодший брат Енді та старша сестра Лана Вачовскі. Вона(о) вже стигла(о) отримати найвищу премію найбільшої ЛГБТ організації США - Кампанії за права людини - за цей "подвиг".

Слідкуючи за дискусією на форумах, які присвячені факту зміну статті Ларрі Вачовскі, думки як завжди діаметрально розходяться. Радикальні противники закономірно обливають брудом, тоді як помірковані пишуть про те, що йому личить жіноча подоба, що він в ній почувається щасливим або розхвалюють таке рішення.

Змінив, то змінив. Це справа кожного. Як то кажуть, кожен сходить з розуму по-своєму. Якби не одна обставина - Ларрі Вачовскі це публічна людина і в епоху інформаційного суспільства слова та вчинки телезірок та відомих людей неминають без слідно та без наслідків. Маю надію йому (їй) вистачить розуму не займатися пропагандою свого вчинку, а обмежиться суто власним вибором. Та навіть за цих обставин зміна статті Ларрі Вачовскі, нажаль, підштовхне не одну заблукавшу вівцю до аналогічного вчинку.

Особисто я, можливо б, схвалив цей вчинок, якщо ми зараз жили, скажімо, у 18 ст., коли б про це не знав ніхто, крім його близьких. Проте в умовах 21 ст., коли сфера інтимності розчинилася в океані неосяжної та неконтрольованої публічності, це ніщо інше як Содом і Гомора.

Profile

Liar
beznazvy
Незачесані думки
Радь Тарас

Latest Month

August 2015
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tags

Powered by LiveJournal.com